27
Temmuz'16
BEST FM KISIKLI MEYDANI' NDA DEMOKRASİ NÖBETİ'NDE!
Best FM bu akşam Üsküdar, Kısıklı Meydanı' nda Demokrasi Nöbeti'nde…
11
Temmuz'16
MFÖ 6 AĞUSTOS'TA BODRUM ANTİK TİYATRO'DA!
MFÖ, Best FM'in medya sponsorluğunda 6 Ağustos Cumartesi günü Bodrum Antik Tiyatro'da!
16
Mayıs'16
RADYOCULUĞUN DERSİNİ VERİYORUZ!
Yepyeni bir Eğitim Sistemi ile Best FM Akademi yeniden başlıyor!
07:00 - 09:00 Cem Arslan - Gazoz Ağacı
09:00 - 09:10 Cem Arslan - Spor Gündemi
09:10 - 10:00 Ufuk Karcı - Konuşan Türkiye
10:00 - 12:00 Jale Şengün - J Vitamini
12:00 - 14:00 Altan Kiraz - Festival
14:00 - 16:00 Yasemin Şefik - Hitnoz
16:00 - 16:30 Gökhan Dinç - Basın Tribünü
16:30 - 18:00 Serdar Gökalp - Trafik Canavarı
18:00 - 20:00 Cem Arslan - Gazor
20:00 - 22:00 Best Müzik
22:00 - 01:00 Serdar Gökalp - Serdar Yayında
01:00 - 07:00 Best Müzik
07:00 - 09:00 Cem Arslan - Gazoz Ağacı
09:00 - 09:10 Cem Arslan - Spor Gündemi
09:10 - 10:00 Ufuk Karcı - Konuşan Türkiye
10:00 - 12:00 Jale Şengün - J Vitamini
12:00 - 14:00 Altan Kiraz - Festival
14:00 - 16:00 Yasemin Şefik - Hitnoz
16:00 - 16:30 Gökhan Dinç - Basın Tribünü
16:30 - 18:00 Serdar Gökalp - Trafik Canavarı
18:00 - 20:00 Cem Arslan - Gazor
20:00 - 22:00 Best Müzik
22:00 - 01:00 Serdar Gökalp - Serdar Yayında
01:00 - 07:00 Best Müzik
07:00 - 09:00 Cem Arslan - Gazoz Ağacı
09:00 - 09:10 Cem Arslan - Spor Gündemi
09:10 - 10:00 Ufuk Karcı - Konuşan Türkiye
10:00 - 12:00 Jale Şengün - J Vitamini
12:00 - 14:00 Altan Kiraz - Festival
14:00 - 16:00 Yasemin Şefik - Hitnoz
16:00 - 16:30 Gökhan Dinç - Basın Tribünü
16:30 - 18:00 Serdar Gökalp - Trafik Canavarı
18:00 - 20:00 Cem Arslan - Gazor
20:00 - 22:00 Best Müzik
22:00 - 01:00 Serdar Gökalp - Serdar Yayında
01:00 - 07:00 Best Müzik
07:00 - 09:00 Cem Arslan - Gazoz Ağacı
09:00 - 09:10 Cem Arslan - Spor Gündemi
09:10 - 10:00 Ufuk Karcı - Konuşan Türkiye
10:00 - 12:00 Jale Şengün - J Vitamini
12:00 - 14:00 Altan Kiraz - Festival
14:00 - 16:00 Yasemin Şefik - Hitnoz
16:00 - 16:30 Gökhan Dinç - Basın Tribünü
16:30 - 18:00 Serdar Gökalp - Trafik Canavarı
18:00 - 20:00 Cem Arslan - Gazor
20:00 - 22:00 Best Müzik
22:00 - 01:00 Serdar Gökalp - Serdar Yayında
01:00 - 07:00 Best Müzik
07:00 - 09:00 Cem Arslan - Gazoz Ağacı
09:00 - 09:10 Cem Arslan - Spor Gündemi
09:10 - 10:00 Ufuk Karcı - Konuşan Türkiye
10:00 - 12:00 Jale Şengün - J Vitamini
12:00 - 14:00 Altan Kiraz - Festival
14:00 - 16:00 Yasemin Şefik - Hitnoz
16:00 - 16:30 Gökhan Dinç - Basın Tribünü
16:30 - 18:00 Serdar Gökalp - Trafik Canavarı
18:00 - 20:00 Cem Arslan - Gazor
20:00 - 22:00 Best Müzik
22:00 - 00:00 Serdar Gökalp - Serdar Yayında
00:00 - 02:00 Selami Bilgiç - Enerji
02:00 - 07:00 Best Müzik
07:00 - 10:00 Best Müzik
10:00 - 14:00 Altan Kiraz - Festival
14:00 - 16:00 Best Müzik
16:00 - 18:00 Best 20
18:00 - 23:00 Best Müzik
23:00 - 01:00 Selami Bilgiç - Enerji
01:00 - 07:00 Best Müzik
07:00 - 10:00 Best Müzik
10:00 - 14:00 Ayşe Matay - Her Şey Yolunda
14:00 - 16:00 Best Müzik
16:00 - 18:00 Best 20
18:00 - 22:00 Best Müzik
22:00 - 01:00 Ufuk Karcı - Yeni Şeyler Söylemek Lazım
01:00 - 07:00 Best Müzik
CEM ARSLAN
HAFTA İÇİ HER GÜN 07:00 - 09:00
GAZOZ AĞACI - CEM ARSLAN
UFUK KARCI
HAFTA İÇİ HER GÜN 09:10 - 10:00
KONUŞAN TÜRKİYE - UFUK KARCI
JALE ŞENGÜN
HAFTA İÇİ HER GÜN 10:00 - 12:00
J VİTAMİNİ - JALE ŞENGÜN
ALTAN KİRAZ
HAFTA İÇİ HER GÜN 12:00 - 14:00
FESTİVAL - ALTAN KİRAZ
YASEMİN ŞEFİK
HAFTA İÇİ HER GÜN 14:00 - 16:00
HİTNOZ - YASEMİN ŞEFİK
GÖKHAN DİNÇ
HAFTA İÇİ HER GÜN 16:00 - 16:30
BASIN TRİBÜNÜ - GÖKHAN DİNÇ
SERDAR GÖKALP
HAFTA İÇİ HER GÜN 16:30 - 18:00
TRAFİK CANAVARI - SERDAR GÖKALP
CEM ARSLAN
HAFTA İÇİ HER GÜN 18:00 - 20:00
GAZOR - CEM ARSLAN
SERDAR GÖKALP
HAFTA İÇİ HER GÜN 22:00 - 01:00
SERDAR YAYINDA - SERDAR GÖKALP
SELAMİ BİLGİÇ
HER CUMA 00:00 - 02:00 ve HER CUMARTESİ 23:00 - 01:00
ENERJİ - SELAMİ BİLGİÇ
AYŞE MATAY
HER PAZAR 10:00 - 14:00
HER ŞEY YOLUNDA - AYŞE MATAY
UFUK KARCI
HER PAZAR 22:00 - 01:00
YENİ ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM - UFUK KARCI
BEST 20
1 Serdar Ortaç Gıybet
2 Sıla Afitap
3 Hande Yener Mor
4 Murat Boz Janti
5 Bora Duran Unut Bakalım
6 Mehmet Erdem Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
7 Sertab Erener Kime Diyorum
8 Ayla Çelik & Beyazıt Öztürk Bağdat
9 Cem Belevi Alışamıyorum
10 İrem Derici Evlenmene Bak
11 Derya Uluğ Okyanus
12 Fettah Can Sen En Çok Aşksın
13 Gökhan Tepe Seninle Her Yere
14 Atiye İnşallah Canım Ya
15 Işın Karaca Güzelim
16 Bengü Sığamıyorum
17 İlyas Yalçıntaş İçimdeki Duman
18 Demet Akalın Pırlanta
19 Tarkan Cuppa
20 Ayşegül Aldinç feat. Eflatun Seni Sevmek Var Ya