Haberler
ROMANTİKA GARDEN KONSERLERİ BAŞLIYOR!
1
Mayıs '16

ROMANTİKA GARDEN KONSERLERİ BAŞLIYOR!

Best FM'in medya sponsorluğunda Sunar Medya Yaz Konserleri, Romantika Garden Açık Hava Sahnesi'nde...

Türkiye'nin en iyi konser ve etkinliklerine imza atan Sunar Medya & Organizasyon, 2016 yaz sezonunda konserlerine Anadolu yakasının incisi Fenerbahçe'de devam ediyor.

Mustafa Ceceli 10 Haziran Cumartesi gecesi Romantika Garden Açıkhava Sahnesi'nde, Ferhat Göçer 15 Temmuz Cuma, Cem Adrian 22 Temmuz Cuma ve Gökhan Tepe 12 Ağustos Cuma gecesi birbirinden güzel şarkılarını Romantika Garden Açıkhava Sahnesi'nde seslendirecek.

Fenerbahçe Parkı içinde yer alan Romantika Garden Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşecek olan yaz konserleri birbirinden değerli müzisyenleri ve müzikseverleri aynı çatı altında toplamayı hedefliyor.

1991 yılında özel bir proje ile Fenerbahçe Burnu'nda faaliyete geçen Romantika, Anadolu yakasının en çok beğeni kazanan ve ziyaret edilen mekanlarından biri olma özelliğini taşıyor. Kapalı alanlarının yanı sıra rekreasyon alanları, çocuk parkları, konsept restaurantları ve eşsiz deniz manzarası ile bütünleşen Romantika, 2016 yazında kapılarını Romantika Garden Açık Hava Sahnesi olarak açmaya hazırlanıyor.

Açık havada ve ayakta düzende 3000 kişiyi ağırlayabilecek olan Romantika Garden Açık Hava Sahnesi, oturmalı düzende ise 1500 misafirini ağırlama kapasitesine sahip. Alkol ürünlerinin satış ve kullanımının olmadığı tesis Anadolu yakasının en büyük açık hava etkinlik alanı olma özelliğini taşıyor.

Sunar Medya & Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek 10 konser etkinliğinin yanı sıra, Ramazan ayı için planlanan ve 30 gün sürecek 'Ramazan Şenlikleri' kapsamında da çeşitli kültürel ve sanatsal etkinlikler gerçekleştirilecektir. Feshane Şenlikleri'nin alternatifi olarak planlanan etkinliklere 100.000 katılımcı beklenmektedir.

Romantika Garden Açık Hava Sahnesi'nde ayrıca, çocuklara ve ailelerine yönelik çeşitli etkinlikler ve konserler planlanmaktadır.