Haberler
KEMER COUNTRY’DE BAHAR ŞENLİĞİ HEYECANI!
3
Mayıs '16

KEMER COUNTRY’DE BAHAR ŞENLİĞİ HEYECANI!

Best FM'in medya sponsorluğunda Kemer Country Golf Kulübün şehrin karmaşa ve gürültüsünden uzak, doğanın içerisinde çam ağaçları ve kuş sesleri ile huzur dolu atmosferinde baharı karşılamak ister misiniz?

Best FM'in medya sponsorluğunda 14 - 15 Mayıs günlerinde gerçekleşecek bahar şenliği; uyanış, enerji, eğlence, yenilik ve yenilenme temalarına sahip olacak.

15 Mayıs Pazar günü saat 18:00’da Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konseri ile latin müzikleri, muhteşem sahne performansları ve dans gösterileri ile unutulmaz bir konser Best FM'in medya sponsorluğunda ziyaretçileri bekliyor olacak. Ayhan Sicimoğlu ile neşeli bir sohbete eşlik edecek hareketli bir konser, baharın neşesini izleyen herkese yaşatacak.

Yemyeşil çimenler üzerinde ünlü markaların etkinlik ve ikramlarla renklenecek konsept alanları, genç ve başarılı tasarımcıların yer alacağı tasarım caddesi, uzay üssü, şişme hayvanat bahçesi, eğlenceli oyunlar, animatörler, sınırsız pamuk şeker ve popcorn ile çocuk dünyası alanı, Best FM ile tüm gün enerjinin hiç düşmeyeceği canlı dj performansları, ahşap boyama, ünlü şeflerle lezzet deneyimleri gibi uygulamalı etkinlikler ve sürpriz ödüllerle dolu dolu iki gün sizi bekliyor olacak.

Kişiye özel dizaynlar, genç ve başarılı modacıların konseptleri, değerli taşlarla özel tasarım aksesuarlar, geri dönüşümle elde edilmiş doğal ahşap mobilyalara kadar ilgi çekici stant alanları ile Atölye 55, Mergim, By Palette, Bohcha, Hurdahane, Goja, Morikukko, Elçin Dağlaroğlu gibi genç tasarımcılarla renklenecek tasarım caddesi en ilgi çekici alan olacak.

Best FM'in medya sponsorluğunda Baharın coşkusunu Kemer Country Golf Kulübün eşsiz ortamında yaşamak isteyen herkes 14 -15 Mayıs günlerinde Kemer Country'e davetli…