Haberler
"YETERSİZ BAKİYE" OYUNU SAHNELENMEYE DEVAM EDİYOR!
15
Nisan '16

"YETERSİZ BAKİYE" OYUNU SAHNELENMEYE DEVAM EDİYOR!

Kahkaha fırtınasına hazır mısınız?

Best FM'in medya sponsorluğunda iki perdelik komedi "Yetersiz Bakiye", sizler için sahnelenmeye devam ediyor!

Bu tiyatro oyununda acı gerçeklerle bir kez daha yüzleşiyoruz. Günümüzde sadece tüketen ve tüketmeyi alışkanlık edinmiş insanların asıl değerlerinden nasıl koptuklarını anlatan bu öykü bir mizah örneği... Günümüz hastalığı olan sınıf atlama hastalığı ile yüzleşmeye hazır mısınız?

Namus, kutsal aile, kutsal birliktelik, ailenin mahremiyeti, evimiz; canımız, pembe pancurlu yuvamız gibi kavramlar bir anda domino taşı gibi devriliyor. Çünkü bu kavramlar tüketme ve sınıf atlama hastalığına yenik düşüyorlar.

Mizah sanatçısı Murat Kürüz'ün uzun bir aradan sonra yazıp yönettiği, prodüksiyonunu başarılı işlere imza atan Gergedan yapım, Cengiz Şahin ve Oyunadamı'nın üstelendiği oyunda usta ve sevilen sanatçılarımızdan Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Turgut Tunçalp, Arzu Budak sahne alıyor.

Televizyon ekranlarından çok yakından tanıdığımız usta ve ünlü sanatçılar Hakan Yılmaz ve Hande Subaşı ilk kez aynı oyunda sahneyi paylaşırken dört kişilik bu kara komedi oyununda kahkaha ve hüzün birlikte yaşanıyor.

Tarihler:
- 25 Nisan Pazartesi 20:30 - Mall of İstanbul MOİ Sahne, İstanbul
- 26 Nisan Salı 20:30 - Cepa AVM, Campus Kültür Merkezi, Ankara
- 27 Nisan Çarşamba 20:30 - Duru Tiyatro Büyük Salon, İstanbul
- 28 Nisan Perşembe 20:30 - Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, İzmir
- 30 Nisan Cumartesi 20:30 AKKM Orhangazi Salonu, Bursa