PROGRAMCILAR
CEM ARSLAN
GAZOZ AĞACI
HAFTA İÇİ HER GÜN 07:00 - 09:00

Sabahın 7'sinde kahkaha atanların, erken kalkanların değil erken uyananların programı!

Ülke ve dünya Gündemini  adım adım takip eden, tüm haber başlıklarını sivri dili ve eğlenceli üslubuyla yorumlayan Cem Arslan, işe gidiş yolunda hava ve yol durumunu da anlık olarak bu programda  paylaşıyor.

Tam bitti dediğiniz yerde  “Kaldırım Mühendisleri” ekibi her gün farklı araştırma ve röportajlarıyla sokağın nabzını “Gazoz Ağacı”na taşıyor.

Immergas Kombi'nin sunduğu  Cem Arslan'la "Gazoz Ağacı" hafta içi her gün Best FM'de! Radyonuz Açık Olsun...

UFUK KARCI
KONUŞAN TÜRKİYE
HAFTA İÇİ HER GÜN 09:10 - 10:00
Sağlık'tan Ekonomi'ye, Hukuk'tan Sosyal Güvenliğe ve Yerel Yönetimler'e; Türkiye'nin gündeminde ne varsa, A'dan Z'ye Konuşan Türkiye’de...

Konuşan Türkiye hafta içi her sabah 09.10 ile 10.00 arası Ufuk Karcı'yla Best FM'de!
YASEMİN ŞEFİK
HİTNOZ
HAFTA İÇİ HER GÜN 10:00 - 12:00
Hitnoz kelime olarak hiçbir dile ait değildir. “Hit” ve “Hipnoz” kelimelerinin birleşiminden Yasemin Şefik tarafından uydurulmuştur. Programın özelliği “Gerçek ve Kurgu” arasında olan hayatın içindeki her şeyi konu olarak ele alır. “Senin ‘Hit’ dediğine ben ‘Git’ diyorum” programın sloganıdır.

Aktüel yaşamın içinde olup biten, magazin gündeminin detayları hatta hiç duyulmayanlar Hitnoz da yer alan başlıca içeriklerdir. Müzik, Sinema, Spor, Yazar ve Medya dünyasının ünlü isimlerini konuk olarak dinleyici karşısına çıkarır.

“Uyduruk Sonlar” programın bölümlerinden biridir. İnteraktif bir bölüm olan, Uyduruk Sonlar’da Yasemin Şefik; Uyduruk, ilginç kısa bir olay anlatır. Dinleyicilerden den sosyal medya üzerinden #uyduruksonlar etiketiyle olaya bir son uydurmasını ister. Ve eğlence başlar… Ünlü konuklara sorduğu bugüne kadar sorulmamış, çarpıcı ve fırlama sorularla gündem oluşturur.
ALTAN KİRAZ
FESTİVAL
HAFTA İÇİ HER GÜN 13:00 - 16:00
Türkiye'nin en beğenilen, en dikkat çeken şarkıları 2 saat boyunca bu programda!

Zaman Yolcusu sizi kah 90'lara, kah sevdiğinizin yanına götürüyor. Best FM'de hafta içi her gün 12:00 - 14:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 10:00 - 14:00 saatleri arasında muhteşem bir müzik dolu zaman yolculuğu sizi bekliyor.
CEM ARSLAN
GAZOR
HAFTA İÇİ HER GÜN 18:00 - 20:00
Pelerin giymez, sigara sevmez O Bir Halk Kahramanı "Gazor"…

Eve dönüş yolculuğunda; 1000 akbil gücünde, 100 desibel sesiyle, bitmek bilmeyen enerjisiyle günün tüm yorgunluğunu Best FM’ de bir halk kahramanı “Gazor”la atıyorsunuz. Eğlenceli telefon bağlantıları ve dünyadan ilginç haberleri,  keyifli anlatımıyla sizi trafik çilesinden, sıkıntınızdan, stresinizden kurtarıyor.

Cem Arslan'la "Gazor" hafta içi her gün Best FM'de!
SERDAR GÖKALP
SERDAR YAYINDA
HAFTA İÇİ HER GÜN 22:00 - 01:00

Sosyal medya ve telefon bağlantıları ile şekillenen bir program… Takip ettirileni bir kenara bırakarak program içinde işlenen konular, yapılan köşeler kendi başına gündem olmakta...

En ciddi sorunlara bile mizahi bir yaklaşımla cevap veren, farklı bakış açıları sunuyor. Ulaşması bir telefon kadar kolay ama yoğunluktan dolayı katılım sağlanması biraz zor… Serdar Yayında, kahkaha haricinde hiç bir şey vaat etmiyor. 

“Toplanın anlatıyorum” sloganı ve çağırısıyla, Serdar Gökalp’in muhteşem performansı ile Best FM'de…

Serdar Gökalp'le Serdar Yayında Pazartesi'den Perşembe'ye 22:00 - 01:00 ve her Cuma 22:00 - 24:00 saatleri arasında Türkiye'nin en iyi radyosu Best FM'de sizlerle...

 
SELAMİ BİLGİÇ
ENERJİ
HER CUMA 00:00 - 02:00 ve HER CUMARTESİ 23:00 - 01:00
Türk Pop müziğinin birbirinden güzel şarkıları Her Cuma ve Cumartesi gecesi Selami Bilgiç ile Enerji'de mix'leniyor...UFUK KARCI
YENİ ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM
HER PAZAR 22:00 - 01:00
Önce şiir vardı, her duyguyu anlatan; hatta önce şair vardı, tüm duygulara hükmeden... 

Mısraların ahenk kazandığı, melodilerin gönül pasını sildiği ve sohbetin karanlığı aydınlattığı bir gecede buluşmak için "Yeni Şeyler Söylemek Lazım..."

Ufuk Karcı'yla "Yeni Şeyler Söylemek Lazım" her Pazar 22:00 - 01:00 saatleri arasında Türkiye'nin en iyi radyosu Best FM'de! Radyonuz Açık Olsun...